Wybielanie

Wszystko zaczyna się od uśmiechu

Masz niemalże idealne zęby, pięknie ustawione i bez żadnych ubytków ale Twój uśmiech jest jakby przygaszony, jakby czegoś mu brakowało?

Wybielanie zębów to najlepsza metoda aby przy braku jakiejkolwiek ingerencji, bezinwazyjnie rozjaśnić uśmiech. Wybieramy metody całkowicie bezpieczne dzięki którym zabieg jest komfortowy i skuteczny.

Nasz specjalista zapyta jak szybko chcesz uzyskać efekt białych zębów i dobierze jedną z stosowanych metod:

Wybielanie gabinetowe – wybielanie skoncentrowanym preparatem pod okiem stomatologa lub higienistki, zabieg trwający godzinę i jest to jeden z najbardziej ulubionych procedur stomatologiczny, gdzie można odpocząć na fotelu stomatologicznym. Leczenie trwa ok 1 godziny i Pacjent wychodzi z rozjaśnionymi zębami

Wybielanie nakładkowe – przy zastosowaniu indywidualnych szyn z pojemniczkiem na preparat wybielający nakładany przez pacjenta bezpośrednio w domu. Zakładany na całą noc, przez ok 7-14 dni.

Wybielanie Perfect Bleaching – metoda która najskuteczniej wybiela zęby przy jednoczesnym zastosowaniu wybielania gabinetowego i wybielania nakładkowego.

Po wybielaniu pacjent dostaje szczegółowe zalecenia odnośnie diety oraz jak czyścić zęby aby najlepszy efekt utrzymywał się jak najdłużej.